Pivní chladiče Ditl metal

Hledáte kde koupit kvalitní pivní chladič, který Vám bude dlouho a spolehlivě sloužit?

Podívejte se na naší produktovou řadu...

 

Podstolové mokré pivní chladiče 

         

Spolupracujeme na výrobě populárních průtokových pivních chladičů Ditl Metal. Řada chladičů BKG je určena primárně restauracím a hospodám. Tyto průtokové pivní chladiče se vyznačují vysokou kvalitou zpracování, vysokým výkonem a jednoduchou montáží. U každého chladiče je možné zvolit počet chladicích okruhů dle přání zákazníka. Maximální výtoč piva u nejvyššího modelu této řady dosahuje 160l/h.

Podrobnosti o produktech řady BKG.

 

Chladiče KEG sudů 

V zahraničí hojně využívané a u nás vzrůstající na oblibě - to jsou chladiče KEG sudů. Produktová řada DFK s přidaným ventilátorem chlazení umožňuje nadstandardně rychlé zchlazení KEGů. Řada DFK se pyšní masivní základnou chladiče, elektrickým termostatem s automatickým odmražováním a LED osvětlením. Zákazník také ocení jejich jednoduchý servis a snadné připojení na pivní hadice. 

Podrobnosti o produktech řady DFK.

 

"Eventy" - nadstolové pivní chladiče

Ať už pořádáte pravidelné zahradní slavnosti a chcete si pivní chladič pořídit nebo organizujete jednorázovou akci a potřebujete si jej zapůjčit, máme pro Vás řešení. Průtokový nadpultový chladič BKG 50/54 L-D spec. VK lze u nás zakoupit i zapůjčit. Toto profesionální chladicí zařízení s velmi kvalitním zpracováním a vysokým výkonem (výtoč 145l/h) je určeno k čepování nápojů přímo z chladiče. Možnost jeho zapůjčení pravidelně využívají významné české festivaly (Rock for People, Votvírák, Kryštof kemp, České hrady a další). Zkuste ho také... 

Podrobnosti o produktu BKG 50/54 L-D spec. VK.

 

zpět