O nás

in O nás
15. 03. 26

Společnost THERMOTECHNIKA BOHEMIA s.r.o. působí na českém trhu jako dodavatel výčepního zařízení od roku 1992. Současná tvář společnosti je výsledkem dlouholetého vývoje a růstu. V roce 1995 rozšířila společnost svou nabídku o dodávku gastronomického zařízení a v roce 2004 se stala také dodavatelem kvalitní italské kávy Pascucci včetně příslušenství.

THERMOTECHNIKA BOHEMIA s.r.o. kromě prodeje kvalitních výrobků nabízí i jejich montáž a servis, který je zajišťován kvalifikovanými techniky po celé České republice. Servisní síť je vytvořena z interních pracovníků společnosti a několika spolupracujících servisních firem.

Výčepní zařízení
Hlavními činnostmi společnosti jsou servis, výroba a prodej výčepní a chladicí technologie.

K významným dodavatelům patří společnosti Dunet, John Guest, Micro Matic, Tubing Food a jiné.

Společnost THERMOTECHNIKA BOHEMIA s.r.o. je představitelem holandské společnosti Gamko (výrobce chladicí techniky) pro Českou republiku. Chladiče Ditl Metal jsou vyráběny v licenci v Nových Zámcích na Slovensku.

V roce 1997 začala firma dodávat chladiče a výčepní zařízení také do ostatních zemí Evropy. Vlivem narůstající poptávky a prodeje výčepního zařízení do Ruska byla v roce 2000 založena rusko-česká společnost Bohemia Line se sídlem v Moskvě. Prostřednictvím této firmy je zajišťován efektivní prodej výrobků v této oblasti.

Gastronomické zařízení
Neméně důležitou činností společnosti je prodej gastronomického zařízení. Největšími odběrateli gastro zařízení jsou velkokuchyně středních, základních a mateřských škol, restaurace a jiné provozovny cateringu.

Mezi významné výrobce a naše dodavatele patří společnosti Bemeta, Elethermax, Gamko, Gastrohaal, GS Technik a jiné.

Káva Pascucci a příslušenství
Společnost THERMOTECHNIKA BOHEMIA s.r.o. je výhradním zástupcem společnosti Pascucci pro Českou republiku, která je dlouholetým a   významným výrobcem italské kávy. Rozmanitost výrobků nabízí velký výběr z   nejkvalitnějšího zboží včetně kávovarů. Více na www.pascucci.cz.

V červnu roku 2007 se THERMOTECHNIKA BOHEMIA s.r.o. stala členem mezinárodního seskupení European Economic Interest Group THERMOTECHNIKA CROWN COOL, tvořeného sedmi společnostmi čtyř evropských států (Maďarsko, Rumunsko, Slovensko a Česká republika). Společnosti Crown Cool Kft., Crown Cool Slovakia, Crown Cool Srl., DITL METAL s.r.o., Thermotechnika Kft., Thermotechnika Kereskedelmi Kft. a THERMOTECHNIKA BOHEMIA s.r.o. se rozhodly vystupovat pod společným jménem a logem za účelem vzájemné podpory, spolupráce a společné nabídky výrobků a služeb s cílem neustálého zvyšování kvality. Podrobnosti naleznete na http://www.tc-eu.com/.

 

» Zpět

zpět