O nás

15. 03. 26

Společnost THERMOTECHNIKA BOHEMIA s.r.o. působí na českém trhu jako dodavatel výčepního zařízení od roku 1992. Současná tvář společnosti je výsledkem dlouholetého vývoje a růstu. V roce 1995 rozšířila společnost svou nabídku o dodávku gastronomického zařízení a v roce 2004 se stala také dodavatelem kvalitní italské kávy Pascucci včetně příslušenství.

THERMOTECHNIKA BOHEMIA s.r.o. kromě prodeje kvalitních výrobků nabízí i jejich montáž a servis, který je zajišťován kvalifikovanými techniky po celé České republice. Servisní síť je vytvořena z interních pracovníků společnosti a několika spolupracujících servisních firem.

Výčepní zařízení
Hlavními činnostmi společnosti jsou servis, výroba a prodej výčepní a chladicí technologie.

K významným dodavatelům patří společnosti Dunet, John Guest, Micro Matic, Tubing Food a jiné.

Společnost THERMOTECHNIKA BOHEMIA s.r.o. je představitelem holandské společnosti Gamko (výrobce chladicí techniky) pro Českou republiku. Chladiče Ditl Metal jsou vyráběny v licenci v Nových Zámcích na Slovensku.

V roce 1997 začala firma dodávat chladiče a výčepní zařízení také do ostatních zemí Evropy. Vlivem narůstající poptávky a prodeje výčepního zařízení do Ruska byla v roce 2000 založena rusko-česká společnost Bohemia Line se sídlem v Moskvě. Prostřednictvím této firmy je zajišťován efektivní prodej výrobků v této oblasti.

Gastronomické zařízení
Neméně důležitou činností společnosti je prodej gastronomického zařízení. Největšími odběrateli gastro zařízení jsou velkokuchyně středních, základních a mateřských škol, restaurace a jiné provozovny cateringu.

Mezi významné výrobce a naše dodavatele patří společnosti Bemeta, Elethermax, Gamko, Gastrohaal, GS Technik a jiné.

Káva Pascucci a příslušenství
Společnost THERMOTECHNIKA BOHEMIA s.r.o. je výhradním zástupcem společnosti Pascucci pro Českou republiku, která je dlouholetým a   významným výrobcem italské kávy. Rozmanitost výrobků nabízí velký výběr z   nejkvalitnějšího zboží včetně kávovarů. Více na www.pascucci.cz.

V červnu roku 2007 se THERMOTECHNIKA BOHEMIA s.r.o. stala členem mezinárodního seskupení European Economic Interest Group THERMOTECHNIKA CROWN COOL. Evropská hospodářská zájmová skupina THERMOTECHNIKA CROWN COOL je mezinárodní koalice tvořená společnostmi ze zemí: Česká republika, Chorvatsko, Maďarsko, Slovensko, Srbsko a Rumunsko. Společnosti tvořící tuto zájmovou skupinu se rozhodly vystupovat pod společným názvem a logem, za účelem vzájemné podpory, spolupráce a vzájemné pomoci při rozšiřování portfolia produktů a služeb. Společným cílem je nadále růst v kvalitě nabízených produktů a služeb.

 

» Zpět

zpět